Firma Anis Pol Travel

Nazywam się Anna Szczypińska. Od ponad 12 lat mieszkam na stałe w Izraelu. Od 11 lat prowadzę polskie biuro podróży w Izraelu. Już od dziecka interesowały mnie podróże i po szkole średniej rozpoczęłam studia w Szkole Turystycznej w Warszawie, które zakończyłam na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku geografii turyzmu.

Po kilku latach zaczęłam pracować w biurze podróży sprzedającym wycieczki do Meksyku i na Kubę. W międzyczasie poznałam Izraelczyka i wyszłam za niego za mąż. To był główny powód zmiany kraju zamieszkania, ale już po pół roku zaczęłam pracować jako przewodnik dla grup pielgrzymkowych wysyłanych z Polski przez różne biura.

Anna Szczypińska – przewodnik polski po Izraelu

Kilka miesięcy później otworzyłam swoje własne biuro – Anis Pol Travel i zaczęłam organizować pielgrzymki i wycieczki turystyczne dla Polaków, a z czasem dla Amerykanów i Ekwadorczyków.

Moja firma zajmuje się całą organizacją pobytu gości indywidualnych oraz grup. Sprzedajemy całe pakiety w skład, których wchodzi: transport, zakwaterowanie w hotelach, przewodnik, wstępy do zwiedzanych obiektów a w przypadku pielgrzymek również rezerwacja mszy. Organizujemy również sam transport lub tylko wynajęcie przewodnika.

Dla turystów indywidualnych mamy obszerną ofertę wycieczek jednodniowych z polskim przewodnikiem.

Przewodnik polski, który mieszka w Izraelu może podzielić się nie tylko historyczną wiedzą, ale również zdradzić ciekawostki z życia w tym kraju. Turyści indywidualni mogą skorzystać z wycieczek prywatnych z transportem lub bez albo dołączyć się do większych grup. Można również wykupić kilkudniową wycieczkę z zakwaterowaniem.

Dla firm mamy nieograniczone możliwości tworzenia ciekawych pakietów incentive tours, poprzez rezerwację hoteli, transportu i przewodnika po rezerwacje wszelkiego rodzaju atrakcji jak na przykład: lot balonem, impreza u Beduinów, wycieczki po pustyni jeepami lub na wielbłądach, lot na symulatorach F-16, wynajęcie jachtu, dyskoteki, gry terenowe itp. Rezerwujemy również posiłki dla grup w znanych i sprawdzonych restauracjach.

Jednym słowem, u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam do zapoznania się z naszą firmą na naszych stronach oraz do kontaktu telefonicznego: 00972 537346748 (również whats up) lub emailowego: kontakt@ziemiaswieta-polonia.pl czy szczypia2@hotmail.com.

Serdecznie też zapraszam do prowadzonego na tej stronie bloga, a także do regularnego czytania naszego portalu informacyjnego www.izrael24.pl Na jego stronach znajdziecie również sklep Sababa z pamiątkami z Ziemi Świętej.

Zwiedzanie z nami to nie tylko przyjemność, to istna przygoda.
Do zobaczenia!