FIRMA

Nazywam się Anna Szczypińska. Jestem właścicielką biura Anis Pol Travel, które organizuje pielgrzymki i wycieczki po Ziemi Świętej. Jestem też przewodnikiem. Prowadzę zarówno pielgrzymki jak i wycieczki rekreacyjne, a także tzw. jednodniówki dla turystów wypoczywających w Egipcie lub Ejlacie.

Jako właściciel biura organizuję wycieczki oraz pielgrzymki dla polskich (i nie tylko) turystów, począwszy od transportu i zakwaterowania po przewodnictwo i opiekę nad grupą – jednym słowem – cały pakiet. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat napisz kontakt@ziemiaswieta-polonia.pl lub zajrzyj na propozycje wycieczek.

Mieszkam w Izraelu od 10 lat a od 9 lat pracuję jako licencjonowany pilot-przewodnik w tym kraju. Od 8 lat zajmuję się też organizacją całego pakietu. Obecnie organizuję powyżej 50 grup rocznie co pozwoliło mi na wypracowanie kontaktów przydatnych w tej pracy oraz korzystnych cen.

Wykształcenie

W Polsce ukończyłam Liceum Zawodowe o profilu ekonomicznym na kierunku hotelarstwo oraz Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa. Studia uzupełniające magisterskie skończyłam na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku geografia ekonomiczna (magister geografii turyzmu), w trybie zaocznym.

 

Ostatnie 3,5 roku, przed przylotem do Izraela pracowałam jako specjalista ds. turystyki oraz kierownik biura w Biurze Podróży Destino Mexico. Zajmowałam się tam tworzeniem oraz sprzedażą produktu turystycznego. Na potrzeby tej pracy zrobiłam kurs pilota wycieczek, który ukończyłam z sukcesem w lipcu 2008r.

 

Podróże

Uwielbiam podróże i wszystkie wolne chwile wykorzystuję na zwiedzanie tego tak zróżnicowanego kulturowo i krajobrazowo kraju. Jak widać z mojego wykształcenia oraz doświadczenia, turystyka jest moją pasją a od pewnego czasu poświęciłam się pilotażowi oraz organizacji turystyki przyjazdowej do Izraela – począwszy od biletów lotniczych a kończąc na całej logistyce tego wyjazdu.

 

W wolnych chwilach organizuję wyprawy dla siebie i przyjaciół, zarówno po tym przepięknym kraju jak i innych miejscach na świecie. Począwszy od wyszukiwania korzystnych połączeń lotniczych, poprzez zakwaterowanie, przejazdy wewnątrz danego kraju oraz co warto zobaczyć. Relacje z tych wypraw można znaleźć na mojej stronie www.szczypia123.republika.pl a kilka z nich w książkach z serii “Przez świat”.

 

Jestem osobą energiczną, towarzyską i ogólnie lubianą. Lubię pracę w zespole i jestem dyspozycyjna. Na pewno warto mieć doświadczonego organizatora oraz pilota i rezydenta polskojęzycznego na miejscu niż ponosić koszty biletu lotniczego wysłania kogoś z Polski. Proszę wziąć też pod uwagę fakt, że mieszkam tutaj na stałe, znam więc realia tutejszego życia, uczestniczyłam już we wszystkich świętach, znam też tutejszy język. Serdecznie zapraszam do lektury oraz współpracy Anna Szczypińska

 

Kontakt w Izraelu
Anna Szczypińska
email: kontakt@ziemiaswieta-polonia.pl lub szczypia2@hotmail.com
skype: szczypia
Telefon: 00 972 537 346 748 lub 00 972 528 861 660
Voip: 224909055 (telefon internetowy)

 

Można też skontaktować się ze mną wysyłając sms na polską komórkę o nr: +48 501 327 400, na pewno oddzwonię. Będąc w terenie z grupą nie zawsze mam możliwość natychmiastowego odebrania telefonu. Proszę o cierpliwość, oddzwonię w najbliższej wolnej chwili.