Zwiedzanie Izraela dla VIPów

Chcesz zwiedzać jak VIP? W Izraelu to proste.
Nie musisz być prezydentem ani choćby celebrytą, żeby poczuć się jak VIP i podróżować jak oni. Nasza firma może zorganizować dla Ciebie podróż godną króla.

VIP ODPRAWA
Poczynając już od wylądowania na lotnisku Ben Guriona w Tel Avivie możesz zamówić VIPowską odprawę. Specjalny samochód przyjedzie po Ciebie prosto na płytę lotniska i odbierze Cię wprost spod samolotu. Wszelkie odprawy przejdziesz w prywatnym i ekskluzywnym Terminalu VIP a właściwie Ty możesz zająć się zakupami bezcłowymi lub odpoczynkiem w prywatnym pokoju a wszelkie formalności załatwi za Ciebie przydzielony Ci steward. Nie będziesz stał przecież w kolejkach czy ciągnął bagażu, w końcu jesteś VIPem!

Jeśli podróżujesz w większej grupie również możecie zarezerwować obsługę VIP na lotnisku, ale tym razem będzie to jedynie pomoc przy kontroli paszportowej i odbiorze bagażu, ale za to bez stania w kolejkach.

VIP TRANSFER
Planujesz złapać taksówkę na lub z lotniska w Tel Awiwie? Pomyśl jeszcze raz! VIP-y nie czekają, aż taksówki staną się dostępne i zdecydowanie nie jeżdżą taksówkami. VIP-y rezerwują prywatny transport w luksusowych samochodach, które są niezawodne i zapewniają wysokiej jakości usługi. Podróżuj stylowo i zamów VIP transfer a przyjedzie po Ciebie Mercedes osobowy lub Van w zależności od liczby podróżujących. Kierowca będzie na Ciebie czekał zaraz przy drzwiach wyjściowych z terminala.

VIP HOTEL
W ciągu ostatnich pięciu lat przemysł luksusowych hoteli bardzo rozkwitł w Izraelu, zwłaszcza w Tel Awiwie. Będąc w tym mieście, będziesz mieć do dyspozycji wiele luksusowych hoteli, w tym Carlton, Dan Tel Aviv czy David Intercontinental. Widok na plażę? Basen na dachu? Spa i siłownia? Te hotele mają to wszystko.

VIP WYCIECZKA
Chcesz zwiedzać cały kraj w pełnej prywatności? Brzmi jak niemożliwy sen. Jak uniknąć innych podróżników wspinających się na Masadę, aby zobaczyć wschód słońca lub hordy ludzi, którzy kąpią się w błocie z morza martwego? Odpowiedzią jest zarezerwowanie prywatnej wycieczki VIP. Prywatna wycieczka zdecydowanie podnosi poziom Twojej podróży. Wycieczki VIP można zaplanować całkowicie zgodnie z Twoimi pragnieniami i potrzebami. Chcesz uwzględnić transfery helikopterem lub wizyty w najlepszych restauracjach czy sklepach Izraela? To wszystko możemy dla ciebie zorganizować.

VIP RESTAURACJA
VIPy często mają wysokie standardy, jeśli chodzi o jedzenie. Na szczęście Izrael to mekka miłośników jedzenia. W całym kraju jest mnóstwo restauracji najlepszych szefów kuchni z jedzeniem tak aromatycznym, że nawet najlepszy VIP nie odejdzie głodny. Do najlepszych restauracji zgodnie z Twoimi upodobaniami zabierze Cię prywatny kierowca z prywatnym przewodnikiem mówiącym w Twoim języku.

VIP ZAKUPY
Podczas gdy Tel Awiw nie jest Paryżem ani Nowym Jorkiem pod względem mody, zdziwiłbyś się, jak wiele butików odpowiednich dla króla lub królowej VIP znajdziesz w tym i innych miastach Izraela. Znajdziesz tutaj sklepy znanych izraelskich projektantów, takie jak Helga Design, Enigma i Amor oraz międzynarodowych projektantów, w tym Burberry, Gucci, Louis Vuitton, Versace i Prada. Ulica Dizengoffa jest najlepszym miejscem na zakupy i jest wypełniona większą liczbą małych butików, w tym niektórych znanych projektantów. Jeśli szukasz atmosfery centrum handlowego, udaj się do Ramat Aviv Mall, gdzie znajdziesz takie marki jak np. Louis Vuitton.

VIP DOŚWIADCZENIA
VIP-y nie wybierają przeciętnych doświadczeń. Kiedy podróżują,idą na całość. A mówimy tu o niepowtarzalnych doświadczeniach godnych Instagrama. VIPy biorą udział w pustynnych nocnych wycieczkach safari, podczas których doświadczają pustyni po zachodzie słońca i jej nieba pełnego migoczących gwiazd. Bawią się na luksusowych jachtach, latają na symulatorach F-16, latają balonem i zdecydowanie pomijają transport publiczny. Szczerze mówiąc, czasami nawet pomijają samochody. Jednym z najlepszych sposobów na zobaczenie Izraela, zwłaszcza dla VIP-ów, którym brakuje czasu, jest skorzystanie z helikoptera. Ze względu na niewielki rozmiar Izraela w kilka godzin łatwo jest z góry objąć cały kraj. Zobacz z góry oszałamiające wybrzeże Morza Śródziemnego, amfiteatr i akwedukt w Cezarei oraz portowe miasto Akko.

I NA KONIEC DIAMENTY
Diamenty mogą być najlepszym przyjacielem kobiety, ale w świecie VIP są najlepszym przyjacielem wszystkich. Giełda diamentów w Izraelu, znana również jako „Bursa”, jest jedną z największych giełd diamentów na świecie. Przez te budynki przechodzi około 40-50% światowych diamentów. Odwiedź jedną z kilku szlifierni diamentów, które znajdziesz w Tel Avivie, Jerozolimie oraz Tyberiadzie. Podczas wycieczki będziesz miał również okazję kupić diamenty. 15-karatowy pierścionek z brylantem? Czemu nie. Będąc w Izraelu jako VIP koniecznie idź na całość.

 

Tagi: zwiedzanie Izraela jak VIP, indywidualne zwiedzanie, indywidualny przewodnik, prywatne zwiedzanie, zwiedzanie VIPowskie, przewodnik polski w Izraelu,