Grób w ogrodzie czy w Bazylice?

Święto Świateł, Ramadan czy Święto Plonów?
czyli jak najlepiej poruszać się po Ziemi Świętej, aby zobaczyć jak najwięcej?

Odpowiedź jest prosta – polskojęzyczny przewodnik, dzięki któremu możesz być pewien, że zobaczysz wszystkie interesujące Cię miejsca, nie ryzykując, że ze względu na obchody świąt czy panujące w wielu miejscach zasady, nie uda Ci się osiągnąć celu zwiedzania.

Udana i owocna wycieczka to na pewno taka z profesjonalnym przewodnikiem. Izrael odwiedza ponad 6 milionów turystów rocznie. Co roku liczba ta wzrasta. Fakt ten powoduje, iż wiele miejsc w określonym czasie bywa zatłoczonych, a dojazd do nich zajmuje znacznie więcej czasu.

Polski przewodnik, poza przekazaną wiedzą, pomoże także logistycznie zorganizować czas, dzięki czemu zwiedzanie nie zakończy się na staniu w korkach czy „pukaniu” do zamkniętych drzwi. Ponadto zwróci uwagę na polskie akcenty zwiedzanych obiektów oraz wyjaśni rozbieżności dotyczące różnic w usytuowaniu ważnych miejsc dla chrześcijan oraz wyznawców innych religii.

Bogactwo smaków, różnorodność przypraw, dania satysfakcjonujące najbardziej wymagające podniebienia,to określenia charakterystyczne dla kuchni, której potraw możemy doświadczyć w Izraelu. Zwiedzanie z przewodnikiem to także możliwość poznania lokalnych przysmaków. Dzięki doświadczeniu oraz dobrej znajomości odwiedzanych miejsc, przewodnik pokaże Ci nie tylko gdzie zjeść dobrze, ale również tanio.

Ze względu na ogrom miejsc historycznych, religijnych i piękno natury osoby odwiedzające Ziemię Świętą często mają problem z wyborem miejsc, które powinny zobaczyć w pierwszej kolejności. Doświadczony przewodnik podpowie jak najlepiej poradzić sobie w tej kwestii. Dopasuje program do możliwości fizycznych, zainteresowań oraz wymagań każdego uczestnika wyjazdu. Dodatkowo dysponuje również wiedzą dotyczącą bieżących eventów, wydarzeń, koncertów.

Jeśli podczas wakacji w Izraelu chcesz zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc, poznać niezapisane w książkach historie, spróbować smaków charakterystycznych dla danego miejsca, zadać nurtujące Cię pytania – zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem to najlepszy wybór.

Karolina Maoz

 

Tagi: Izrael przewodnik, zwiedzanie z przewodnikiem, wycieczki, wakacje w Izraelu, polskojęzyczny przewodnik, historyczne miejsca, Ziemie Święta, kuchnia w Izraelu,