Murad Resort

Rodzinny hotel w stylu beduińskim położony w małej wsi koło Beit Sahour – 5 km od centrum Betlejem. Hotel usytuowany jest w lesie sosnowym i posiada dużo miejsc, gdzie można spotkać się na zewnątrz. Jest tu również boisko oraz 2 duże baseny, w tym jeden ze zjeżdżalnią plus brodzik dla małych dzieci. W specjalnie zbudowanej jaskini znajduje się basen wewnętrzny, jacuzzi, sauna i spa. Na specjalne życzenie można zamówić łaźnię turecką, odnowę biologiczną skóry lub masaż. Najbliższy sklep znajduje się 2 km od hotelu ale hotelowy bar wyposażony jest we wszystko co potrzebne.

Hotel posiada 60 klimatyzowanych pokoi 1-, 2-, 3- i 4-osobowych z łazienką, wyposażonych w TV, lodówkę, sejf, czajnik, suszarkę do włosów i ręczniki. W większości (oprócz pokoi jednoosobowych) są to przestronne pokoje. Połowa posiada balkony a każdy pokój posiada taras wejściowy. W całym hotelu jest bezpłatne Wi-Fi.

Śniadania i obiadokolacje są podawane w formie bufetu w specjalnym beduińskim namiocie, pięknie przystrojonym w tutejszym stylu. Do śniadań podawane są soki, woda, kawa i herbata, jajka sadzone lub jajecznica, parówki, sałatki, sery i wędlina a także ciasto. Na obiad: zupa, 2 rodzaje mięs, ziemniaki lub ryż lub makaron. Do tego warzywa na ciepło a także szereg zimnych surówek oraz desery. Do obiadu podawana jest tylko woda ale w restauracji hotelowej można dokupić też inne napoje.

Hotel dysponuje dużą salą konferencyjną a także barem położonym w namiocie beduińskim. Atmosfera tu panująca, czyste powietrze oraz przyjemna obsługa sprawiają wrażenie wczasów na Mazurach i każdemu żal odjeżdżać.