Murad Resort

Murad Resort to pięknie zaprojektowany hotel na obrzeżach Betlejem. Zapewnia w pełni wyposażone udogodnienia, w tym baseny, ogrody i place zabaw dla dzieci, a także unikalne spa w jaskini, które spełnią wszystkie potrzeby, w tym jacuzzi, sauny, łaźnie tureckie i sale do fizjoterapii. Ten przestronny ośrodek to nie tylko idealne miejsce na zakwaterowanie podczas wycieczki, ale także świetne miejsce na wypoczynek.

Hotel posiada też piękną restaurację w stylu beduińskim, która zaspokoi wszystkie potrzeby zarówno estetyczne jak i przede wszystkim kulinarne.

Hotel ten posiada 60 klimatyzowanych pokoi, z których każdy posiada prywatną łazienkę, lodówkę oraz telewizor. Większość pokoi posiada też balkon lub taras. Do pokoi wchodzi się z tarasu zewnętrznego co daje uczucie zakwaterowania raczej w domku niż w hotelu. Na zewnątrz jest też wiele miejsc na wspólne spędzenie czasu w otoczeniu lasu sosnowego.

Śniadania oraz obiadokolacje podawane są w formie bufetu. Na śniadanie jest kawa, herbata, soki i woda, wędliny, sery, warzywa, owoce i chałwa a także coś na ciepło jak jajka na twardo, jajecznica, jajka sadzone, kiełbaski a czasem też naleśniki.

Na obiadokolację są zwykle 2 rodzaje zup, kurczak, ryba i inny rodzaj mięsa, zestaw surówek, ziemniaki lub frytki, ryż i warzywa gotowane a na koniec deser i owoce.

Do obiadokolacji podawana jest jedynie woda, ale w barze znajdującym się w restauracji można zamówić herbatę, kawę, piwo, wino, coca-colę, sprite itp.

Bezpłatny dostęp do Internetu jest w całym obiekcie.

Zdjęcia hotelu Murad Resort