Hotel Casa de Maria

Casa de Maria to przytulny i komfortowy hotel o orientalnym wystroju i wysokiej jakości usługach, który znajduje się w historycznym centrum Nazaretu, oferując dogodną bliskość wielu atrakcji turystycznych, malowniczych widoków i niezapomnianych wrażeń.

Jest to rodzinny hotel otworzony w 2011 roku. Hotel jest szczególnie popularny wśród par, gdyż wśród jego pokoi znajdują się romantyczne pokoje dwuosobowe z oryginalnym okrągłym łóżkiem oraz łazienką z kamiennymi ścianami i jacuzzi. Każdy pokój jest wyjątkowy i ozdobiony wspaniałymi tkaninami, akcesoriami w stylu vintage i dziełami sztuki.

Goście mogą zrelaksować się w stylowym lobby z dużym wyborem smakołyków i napojów, a miłośnicy rekreacji na świeżym powietrzu będą cieszyć się wyposażonym terenem przyległym.

Każdy pokój wyposażony jest w indywidualnie regulowaną klimatyzację, telewizor LCD z płaskim ekranem i kanałami telewizji satelitarnej, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, łazienkę z suszarką do włosów, mini lodówkę oraz wszelkie inne niezbędne udogodnienia hotelowe zapewniające maksymalny komfort.

Casa De Maria nie jest dużym hotelem z 38 pokojami. Większość pokoi przeznaczona jest dla 2 osób, pokoje rodzinne mogą pomieścić do 5 osób.

W restauracji hotelowej serwowane jest śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu, a lunch dostępny jest na życzenie.

Zdjęcia hotelu Casa de Maria