Hotel Casa de Maria

Jest to mały, rodzinny, przytulny i gościnny hotel. Dogodna lokalizacja w samym sercu Nazaretu pozwala dotrzeć do wielu głównych atrakcji miasta – Kościoła Zwiastowania, Starego Miasta, centrów handlowych i innych atrakcji. Transport publiczny jest łatwo dostępny w pobliżu hotelu, dzięki czemu można dotrzeć do bardziej odległych atrakcji, zarówno w mieście, jak i poza nim. Jest to idealne miejsce do zwiedzania Nazaretu i regionu Galilei w ogóle.

 

Hotel posiada tylko 30 pokoi od 1-osobowego do wielorodzinnego, w tym dwa apartamenty królewskie, pięknie urządzone i eleganckie. Każdy pokój posiada telewizor, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, łazienkę i prysznic. Każdy pokój w hotelu oferuje gościom klimatyzację, sejf w pokoju i biurko. Dwa apartamenty królewskie posiadają jacuzzi, jeden z apartamentów ma łazienkę wewnątrz naturalnej ściany wykopanej wewnątrz góry.

 

Na samej górze znajduje się przytulna restauracja z bufetem oferująca śniadania i obiadokolacje. W hotelu mieści się tylko 1 grupa co sprawia, że goście czują się jak w domu we własnej przytulnej atmosferze.

 

Na śniadanie w hotelu goście otrzymują: kawa, herbata, mleko, musujące, naturalny sok, zimna woda, sery białe i żółte, sałatki warzywne, warzywa, szynka, pasty do smarowania, dżem, owoce sezonowe, koktajle owocowe, chleb, chleb pita, domowe wypieki, twarde omlety, omlety i wiele innych. Lunch serwowany jest na życzenie.

 

Kolacja – samoobsługowy bufet otwarty z: ciastami, różnymi świeżymi sałatkami, trzema rodzajami mięs (wołowina, kurczak i ryba), ryż, ziemniaki, spaghetti, pieczone warzywa oraz na słodko: ciasta, ciasteczka, kompot, mus czekoladowy, bezpłatna kawa i herbata po obiedzie.

 

Usługi barowe:
Koktajle, piwa, alkohole, wino, napoje bezalkoholowe