Eman Regency Hotel

Eman Regency to hotel położony w Beit Sahour 2 kilometry na wschód od Betlejem i 8,5 kilometra na południowy zachód od Jerozolimy oraz 300 metrów od kościoła na Polu Pasterzy. Oferuje on luksusowe pokoje, restaurację na półpiętrze oraz pokoje z zapierającym dech w piersiach widokiem na Betlejem, Pola Pasterzy i Herodion.

Hotel ten oferuje przestronne pokoje typu deluxe w sześciopiętrowym kamiennym budynku, a także w pełni wyposażoną salę konferencyjną. Wszystkie pokoje są doskonale umeblowane i wyposażone w nowoczesne technologie. Lobby oferuje wygodne siedzenia z relaksującą muzyką w tle, aby goście mogli się odpocząć po męczącym dniu i delektować się świeżo przygotowanymi posiłkami lub przekąskami z baru, który oferuje wybór domowych deserów, ciastek i wszelkiego rodzaju napojów.

Wszystkie 55 przestronnych pokoi jest w pełni wyposażonych w luksusowe udogodnienia, wygodne meble i bezpłatne Wi-Fi, aby zapewnić gościom dom z dala od domu. Hotel Eman Regency oferuje szeroki wybór zakwaterowania, w tym apartamenty, pokoje rodzinne i pokoje typu deluxe. Każda kategoria pokoi została zaprojektowana z myślą o potrzebach gości korporacyjnych, rekreacyjnych i pielgrzymkowych.

Śniadania i obiadokolacje podawane są w formie bufetu w sali restauracyjnej usytuowanej na półpiętrze.