CITY BREAK TEL AVIV PL

Dzień 1 (pt): PRZYLOT DO IZRAELA
Lądowanie na lotnisku Ben Guriona w Tel Avivie (przylot rano, po południu lub wieczorem). Spotkanie na lotnisku z kierowcą, który będzie na Państwa czekał z logo naszej firmy Anis Pol Travel. Transfer z lotniska do hotelu w Tel Avivie. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 2 (sb): JEROZOLIMA – BETLEJEM – JERYCHO – M. MARTWE
Tego dnia po śniadaniu w hotelu zabierzemy Was na jednodniową wycieczkę do Jerozolimy, Betlejem i nad Morze Martwe. Proszę wziąć ze sobą kostiumy kąpielowe, ręczniki, filtr przeciwsłoneczny a także ubiór wymagany na wejście do miejsc świętych – muszą być zakryte ramiona i kolana a od mężczyzn chcących wejść do Grobu Chrystusa wymaga się aby mieli długie spodnie. Proszę nie zapomnieć również paszportów. Najpierw zaczniemy od wjazdu na Górę Oliwną skąd rozpościera się wspaniały widok na prawie całe miasto. Można stąd zobaczyć Wzgórze Świątynne ze słynną Złotą Kopułą, największy cmentarz żydowski na świecie, Dolinę Cedronu, gdzie ma być Sąd Ostateczny a także ostatnią drogę Chrystusa. Następnie wejdziemy jedną z ośmiu bram na teren Starego Miasta. Nawiedzimy Bazylikę Grobu Pańskiego oraz przejdziemy kilka stacji Drogi Krzyżowej. Podejdziemy też do najświętszego miejsca judaizmu – Ściany Płaczu. Następnie przejedziemy do Betlejem położonego na terenie Autonomii Palestyńskiej. Zobaczymy słynny mur dzielący Izrael i Palestynę oraz nawiedzimy miejsce narodzin Jezusa – najstarszy czynny kościół na świecie – Bazylikę Narodzenia a także jej katolicką część – kościół św. Katarzyny. Potem wyjedziemy na Pustynię Judzką – przygotujcie aparaty, bo będą spektakularne widoki. Dojedziemy do najstarszego i najniżej położonego miasta na świecie – Jerycha. Tam udamy się pod Górę Kuszenia na zakupy kosmetyków z Morza Martwego oraz rarytasów Bliskiego Wschodu takich jak chałwa, daktyle czy orzeszki sykomora. Zjemy też pyszny lunch. Na koniec udamy się na plażę aby zrelaksować się po ciężkim dniu w słonych wodach Morza Martwego. Wieczorem odwieziemy Was do hotelu w Tel Avivie. Nocleg.

Dzień 3 (ndz): TEL AVIV
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu proponujemy wypoczynek na plażach Morza Śródziemnego. Na 4 godziny przed planowanym odlotem przyjedzie po Was kierowca naszej firmy. Transfer na lotnisko. Odlot do kraju.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu i skorzystania z innych jednodniowych wycieczek organizowanych przez Anis Pol Travel: Galilea w 1 dzień, zwiedzanie Tel Avivu i wiele wiele innych.

Cena od osoby:
Cena zależy od terminu, wyboru hotelu oraz liczby osób. Prosimy o kontakt emailem (szczypia2@hotmail.com) w celu ustalenia indywidualnej wyceny.

Świadczenia:

 • na miejscu przejazdy klimatyzowanym minivanem, minibusem lub autokarem (w zależności od liczby osób)
 • polskojęzyczny przewodnik w dniu 2,
 • 2 noclegi w hotelu klasy 3* lub 4* w Tel Avivie ze śniadaniem
 • wszystkie wstępy płatne do obiektów podanych w programie
 • obligatoryjne napiwki dla kierowcy i przewodnika

Dodatkowe opłaty:

 • przelot
 • ubezpieczenie
 • napoje do posiłków
 • obligatoryjne napiwki dla obsługi hotelowej
 • prywatne wydatki
 • inne nie objęte programem