Angel

Rodzinny hotel położony w Beit Jalla, chrześcijańskiej części trójmiasta do którego należą Betlejem, Beit Sahour i Beit Jalla. Obok znajduje się dużo sklepów a do Bazyliki Narodzenia można dojść w 20 minut piechotą

Posiada 100 klimatyzowanych pokoi 1-, 2- i 3-osobowych z łazienką, wyposażonych w TV, lodówkę, sejf, suszarkę do włosów i ręczniki. W całym hotelu jest bezpłatne Wi-Fi.

Śniadania i obiadokolacje są podawane w formie bufetu na poziomie -1 obiektu. Do śniadań podawane są soki, woda, kawa i herbata, jajka sadzone lub jajecznica, parówki, sałatki, sery i wędlina a także ciasto. Na obiad: zupa, 2 rodzaje mięs, ziemniaki lub ryż lub makaron. Do tego warzywa na ciepło a także szereg zimnych surówek i deser. Do obiadu podawana jest tylko woda ale w restauracji hotelowej można dokupić też inne napoje. Szef kuchni tego hotelu zawsze witany jest oklaskami.

Za recepcją jest mały bar, gdzie można wieczorami posiedzieć przy czymś mocniejszym. Poza tym hotel dysponuje dużą salą konferencyjną.